WOODIST’DE YER ALAN TÜM MAKİNELER SATILDI

Nobel Expo tarafından 17 – 20 Mart tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Woodist’22 Ahşap Üretim Teknolojileri, Kesici Takımlar, El Aletleri, Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları Fuarı doğru alıcılar ile doğru üreticiyi bir araya getirerek bir kez daha sektörün ihracatına büyük katkı sağladı.

Fuar süresince İstanbul’da ağırlanan uluslararası alım heyetleri fuara bu yıl da damga vurdu. Kami Group gibi dünyanın en önemli firma temsilcilerinin de aralarında bulunduğu, özellikle Doğu Avrupa, Arap Yarımadası ve Kuzey Afrika başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından gelen profesyonel alıcıların yoğun ilgi gösterdiği Woodist ’22’ye katılım sağlayan tüm firmalar gelecek yıl düzenlenecek fuara yerlerini daha da büyüterek katılım göstereceklerini belirtti.

Geçtiğimiz yıl gösterdiği başarıyı katlayarak arttıran Woodist 22’nin ardından, Nobel Expo’nun deneyimli ekibi 2023 yılında 16 – 19 Mart tarihleri arasında yine İFM – İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de düzenlenecek olan fuar için şimdiden çalışmalara başladı.

FOTO GALERİ

woodist-gelenek-bozulmadi-1
woodist-gelenek-bozulmadi-2
woodist-gelenek-bozulmadi-3
woodist-gelenek-bozulmadi-4
woodist-gelenek-bozulmadi-5
woodist-gelenek-bozulmadi-6
woodist-gelenek-bozulmadi-7
woodist-gelenek-bozulmadi-8
woodist-gelenek-bozulmadi-9
previous arrow
next arrow